TESCOMA


Web: http://www.tescoma.cz
Telefon: +420 577 575 465
E-mail: pcprerov@tescoma.cz

Otevírací doba


Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00


Sortiment našich výrobků zahrnuje více než 2000 položek.

U každého z nich se můžete spolehnout na tyto vlastnosti:

Původní-Výrobky značky Tescoma vznikají ve firemním Design centru a nesou pečeť originálního a původního designu. Celá řada produktů je našim vlastním vynálezem. Tyto výrobky necháváme patentovat, nesou označení světový patent. Mezi jejich zástupce patří například Kráječ na mango HANDY,Škrabka se 2 čepelemi PRESTO,Tvořítko na ztracená vejce FUSION,Formičky na kávová zrna DELÍCIA a celá řada dalších. Naši vývojáři, designéři, technici a kontroloři jakosti sledují kvalitu, dokonalou funkčnost i všechna ostatní kritéria, která zaručují, že naše výrobky nejen výborně poslouží, ale budou také zdobit kuchyni a přinášet radost.

Prvotřídní- Kuchyňské potřeby značky Tescoma jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů certifikovaných pro použití v domácí i profesionální gastronomii. Volíme materiály tradiční - prvotřídní nerezavějící ocel, silnostěnný porcelán, odolné plasty, ušlechtilé dřevo i materiály moderní- žáruvzdorný silikon, transparentní plasty, křišťálové sklo apod.

Univerzální -Výrobky značky Tescoma jsou uzpůsobeny pro co nejširší spektrum využití. Všechny nové linie nerezového nádobí Tescoma jsou určeny pro použití na všech typech sporáků – plynových, elektrických, sklokeramických, halogenových i indukčních.

Multifunkční- Řada výrobků značky Tescoma nabízí multifunkční využití. Například silikonový odkapávač na nádobí lze výborně použít jako žáruvzdornou podložku do trouby při sušení ovoce. Podobných možností naleznete u našich výrobků spoustu.

Optimální -Výrobky značky Tescoma jsou dodávány ve všech běžně používaných velikostech a ve více barevných provedeních.

Stále nové- Téměř každý týden máme pro své zákazníky připravenou nejméně jednu horkou novinku.

Na většinu svých výrobků poskytujeme nadstandardní záruční lhůty:

 *   3 roky - prodloužená záruční doba pro všechny standardní výrobky

 *   5 roků - záruční doba pro výrobky s vysokou užitnou hodnotou a luxusní výrobky

 *   10 roků - mimořádná záruční doba pro nejprestižnější výrobky

Kde nás najdete


PATRO1 PATRO1 PATRO1


<<< Zpět na přehled obchodů